Bloesem thee drinken en kopen

Behalve in ons eigen theehuis is de thee van Bloesem Theehuis in een groeiend aantal winkels en horecabedrijven te vinden. Ook maakt onze thee steeds vaker deel uit van kerst- en cadeaupakketten. Wil je Bloesem thee drinken? Hieronder staan de adressen waar dat kan. Als je er thee kunt kopen voor thuis, staat dit apart vermeld (verkooppunt).

Arnhem

Lunchroom Bonheur,  lunchroom-bonheur.nl
JEP Organic Lifestyle,  modekwartier.nl/jep-organic-lifestyle/

Beek

M'ijsjes verkoopt ambachtelijk geproduceerd ijs met ingrediënten uit de omgeving en heerlijke koffie en thee.  facebook.com/mijsjes

Berghem

Van de Vorle Het Paddenstoelenhuis, hetpaddenstoelenhuis.nl
Tuinderij ’t Tuureind, tuinderijtuureind.nl (verkooppunt)

De Steeg

Pannenkoekenhuis De Carolinahoeve, decarolinahoeve.nl

Groesbeek

Buurtmarkt Breedeweg, buurtmarktbreedeweg.nl (tevens verkooppunt)
Cardo Theater, stichtingcardo.nl
Eigenweijs, eigenweijs-groesbeek.nl (tevens verkooppunt)
Lunchroom de Kroon, lunchroomdekroon.nl

Haren

Bij Ons Groepsaccommodatie, bijonsgroepsaccommodatie.nl

Heesch

Depot Heesch, depot-heesch.nl

Hernen

Cafeesterij De Toekomst, cafeesterijdetoekomst.nl

Leur

De Leurse Hof,  deleursehof.nl

Lith

Eeterij ‘Bij ons op den Dijk’ in Lith opdendijk.nl

Maarn

Restaurant ’t Vosje, restaurantvosje.nl

Megen

Restaurant Den Uiver, denuiver.nl

Middelaar

Restaurant De Loopplank, de-loopplank.nl

Milsbeek

Theehuisje Milsbeek, facebook.com/Theehuisje-Milsbeek

Nijmegen

Proeflokaal Beij Ons, beijons.nl
Café MAXIM, cafeMAXIM.nl
BliXem Catering, blixemnijmegen.nl/catering
BliXem, www.blixemnijmegen.nl (tevens verkooppunt)
Bakkerscafé Brood op de Plank, bakkerscafe.nl
Chocobreak, chocobreak.nl
Koffiehuis & branderij Coffyn coffyn.nl (tevens verkooppunt)
Meneer Vos, meneervosnijmegen.nl
Restaurant Valdin, valdin.nl
In de Kazerne, indekazerne.nl
Bar Cali Nijmegen,  calinijmegen.nl
JP Vincken Nijmegen jpvincken.nl
Restaurant de Sjalot, restaurant-sjalot.nl
Museum het Valkhof, museumhetvalkhof.nl

Oss

Catering Gemak, cateringgemak.nl
Landwinkel Boer Spierings, landwinkelspierings.nl (verkooppunt)
BMP Catering Elzenburg, bmpcateringelzenburg.nl

Overasselt

Mijn Kioski, mijnkioski.nl

Ravenstein

Afhaalrestaurant en winkel Donato's, donatos.nl
Restaurant Versaen, restaurantversaen.nl

Rotterdam

Maak – Rotterdam, facebook.com/maakrotterdam

Schaijk

Van Kraaij – Catering, vankraaij.keurslager.nl

Uden

Pizza Casa, pizzacasa.nl

Wijchen

Cadeauwinkel Bisonder, bisonder.eu

Thuis bij Fien, thuisbijfien.nl 

Verkoop cadeaupakketten/kerstpakketten met Bloesem thee

Time4Gifts, time4gifts.nl
More than gifts, morethangifts.nl
Streek & Plattelands goed, streekplattelandsgoed.nl
Streekvol, streekvol.nl
The Present Tree, facebook.com/thepresenttree/

Deze website maakt gebruik van cookies. Waarom? Klik HIER voor meer informatie. [ SLUITEN ]